Zestaw 3-częściowy Premium One

17/8803/6040
Producent: WMF
Dostępność:
wysyłamy po sprawdzeniu dostępności
Cena netto: 1 065,85 zł 1 311,00 zł

Premium One, oferta nowoczesnej serii garnków WMF 5-gwiazdkowej klasy premium, gdzie zastosowano najnowszą technologię nienagrzewających się uchwytów Cool+.

Technologia Cool+ za sprawą czerwonych, silikonowych pierścieni izolujących zapobiega przenoszeniu gorąca z garnka na uchwyty.

Technologia Cool+ znacznie przewyższa wymagania określone standardowymi normami DIN EN 12983-1.

Ze względu na innowacyjność pomysłu firma WMF rozpoczęła procedurę opatentowania tej niezwykłej, pierwszej w świecie technologii.

Cool+ to zalety najwyższej jakości garnków WMF

Cool+ to  unikatowy poziom bezpieczeństwa na skalę światową

Cool+ tylko w WMF  i tylko Made in Germany

 

Innowacyjna funkcjonalność, modne , nagrodzone wzornictwo, najwyższej jakości perfekcyjne wykonanie „Made in Germany”, doskonale znany wysokiej jakości polerowany Cromargan® (stal nierdzewna 18/10), świetne wykończenie, a przede wszystkim  zastosowanie innowacyjnych silikonowych pierścieni izolujących, chroniących uchwyty przed nagrzewaniem. To właśnie jestPremium One – seria garnków firmy WMF stworzona z myślą o osobach, które czerpią radość z gotowania. To sprawdzona jakość firmy WMF, zatem nie oszczędzaj na jakości!

 

Czerwone silikonowe pierścienie izolujące, stanowiące element uchwytów, to nie tylko ozdoba i akcent kolorystyczny. Silikon to bardzo popularny materiał o licznych zaletach: można go myć w zmywarce i jest odporny na wysoką temperaturę podczas gotowania. W tym wypadku zabezpiecza on uchwyty przed nagrzewaniem.

Garnki Premium One mają wszystkie zalety produktów WMF – nie nagrzewające uchwyty, wewnętrzną podziałkę i dno TransTherm®, dzięki czemu mogą być używane na wszystkich typach kuchenek i płyt, łącznie z indukcyjnymi. Garnki można dobrać do własnego stylu gotowania, ponieważ w serii jest wiele modeli garnków i rondelków o różnych średnicach i wysokościach. Pokrywka jest ponadto wyposażona w otwór odpowietrzający, a same garnki można wkładać jeden w drugi, oszczędzając cenne miejsce w kuchni.

cool ttz