O firmie Monetti

Firma Monetti   Retail sp z o.o.   już od ponad 18-tu lat zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową porcelany, kryształów, wyrobów użytku stołowego, kuchennego, artykułów dekoracyjnych (wazony, figurki), prezentowych, pościeli, ręczników i szkła – ogólnie wszystkiego czego potrzebujemy, aby pięknie wyposażyć swoje wnętrze.
Są to produkty dla stołu, kuchni, sypialni i łazienki.

 

W chwili obecnej firma Monetti    posiada 5 sklepów, w większości w wielkich centrach handlowych.

 

 

          Oferujemy w nim głównie : porcelanę firm Wedgwood i Villeroy & Boch , sprzęt gospodarstwa domowego firm WMF (wyroby ze stali nierdzewnej, plateru, srebra,   przede wszystkim sztućce,  szkło do użytku kuchennego i stołowego), ALFI (termosy), Sambonet (stalowe i posrebrzane sztućce i zastawa stołowa o pięknym, niepowtarzalnym wzornictwie), Kaiser(formy do pieczenia)

 


Asortyment  firmyMonetti   , który stanowią znakomitej jakości wyroby znanych i uznanych marek  adresowany jest do klientów  o wysokiej pozycji społecznej i statusie finansowym, o dużym prestiżu i wysokiej kulturze osobistej.  Naszych klientów cechuje  wysublimowane  poczucie estetyki oraz świetny gust i smak ,   mają zamiłowanie do wysokiej klasy luksusowych wyrobów znanych i uznanych firm. 
Ekskluzywne sklepy firmowe  zyskały sobie wielu stałych klientów. Jednak zarówno w całej Zachodniej  Europie jak i w obu Amerykach najważniejszymi klientami sklepów tej branży są  nowożeńcy i ich goście.

 

Wyroby porcelanowe firmy Wedgwood  uzupełnione o szkło oraz sztućce firmy WMF a także komplety pościeli  są towarem luksusowym i między innymi dlatego stanowią standardowy element  list prezentów ślubnych układanych w salonach firmyMonetti   
Salony sprzedaży firmyMonetti   , cenione za znakomitą ofertę, elegancki wystrój oraz miłą i fachową obsługę, proponują bardzo bogatą kolekcję gustownych wyrobów, z której każdy może wybrać coś dla siebie. 

 

Wszystkie artykuły dostępne w salonach  Monetti    składają się na bardzo elegancką, urozmaiconą i  godną polecenia ofertę, w której każdy na pewno coś dla siebie znajdzie.

 

Te odpowiednio dobrane i wyeksponowane, doskonałej jakości wyroby będą znakomitą ozdobą  każdego pięknego wnętrza.

 

SALONY  FIRMOWE    MONETTI

 

 

 

 

Wrocław 

Centrum Handlowe  DTC „Renoma”(Salon Villeroy&Boch )

50-029 Wrocław, ul. Świdnicka 40, lok. SUG19, tel. (71) 759 37 66

renoma_porcelana@monetti.com.pl 

 

Częstochowa

 (Salon Monetti )

Al. NMP 73, 42-202  Częstochowa,
tel.  798 573 038

jurajska@monetti.com.pl

 

 Kraków

 Centrum Handlowe „Galeria Kazimierz”

(Salon Villeroy&Boch)

Ul. Podgórska 34, 31-536 Kraków, lok. 2.016, Tel. (12) 426 03 29
tel kom. 798-572-965

kazimierz_porcelana@monetti.com.pl