Dostępność produktów

"Jest " - oznacza, że produkt znajduje się w naszym magazynie centralnym . Zamówienie na dany produkt powinno zostać skompletowane i wysyłane w czasie 24 godzin ( dni robocze) od chwili złożenia zamówienia .

"wysyłamy w 3-5 dni" lub „ wysyłamy w ciągu 7 dni „ - oznacza, że produkt znajduje się w magazynie jednego z naszych sklepów ,  w związku z tym po złożeniu przez klienta zamówienia, automatycznie złożymy zamówienie na ten produkt w jednym z naszych sklepów. Zamówienie będzie wysłane po otrzymaniu zamówionego produktu.

"wysyłamy w 30 dni" - oznacza, że produkt ten nie znajduje się w magazynie producenta. Sprowadzimy go od naszego zagranicznego dostawcy na specjalne zamówienie, stąd wydłużony termin oczekiwania.

"przedsprzedaż" - oznacza, że produkt ten ma zaplanowaną datę premiery (jest ona określona jako 'data wydania' znajdująca się przy opisie produktu) ale nie znajduje się jeszcze w sprzedaży. Może się zdarzyć, że data premiery zostanie przesunięta przez producenta. Po otrzymaniu takiej informacji modyfikujemy datę wydania widoczną przy produkcie. Zamówienia zawierające produkty oznaczone jako "przedsprzedaż" wysyłane są z magazynu po dniu premiery.

"Brak" - oznacza, że produkt nie jest dostępny w magazynie monetti.com.pl  ani w magazynach dostawców z którymi współpracujemy. Nie ma możliwości złożenia zamówienia na taki produkt. Nie mamy informacji, czy i kiedy będzie on ponownie w sprzedaży.