Sarah's Garden Dzbanek do herbaty niebieski 2 L - Wedgwood

02805/SARGA
Producent: Wedgwood
Dostępność:
Wysyłamy w ciągu 24-48 godzin
Cena netto: 409,76 zł 504,00 zł

  „Sarah’s Garden” to serwis ceramiczny nawiązujący do tradycji Wedgwood’a – po angielsku konserwatywny, z wzorem z kwiatów i ziół, ale też w klimacie prowansalskim, południowym, jakby popękany, z patyną wieków. 

Ważna rolę w karierze Josiah’a (założyciela firmy)  Wedgwood’a odegrały kobiety, a najlepszym doradcą w sprawach kobiecego gustu okazała się żona Sarah. Pamięć o niej sprawiła, że w 2000 roku wytwórnia zaproponowała serię o wdzięcznej nazwie „Ogród Sary”, obficie dekorowaną motywami roślinnymi i owocowymi. Rustykalny charakter naczyń podkreślono ciekawym efektem spękań szkliwa.

Sarah pielęgnowała swój ogród i zielnik, a jej zbiory stały się inspiracją i są reprodukowane na poszczególnych elementach serwisu. Ręcznie malowane wzory w postaci latających motyli i pszczół, świeżych owoców i polnych kwiatów chwytają za serce i są duszą angielskiego , pejzażu, tworząc natychmiast rozpoznawalny styl. 

Zarówno dekoracyjna jak i funkcjonalna – Sarah’s Garden jest stworzona wykonana z ceramiki o wysokiej trwałości. Wedgwood bezwzględnie pilnuje, aby jego wyroby trzymały się ściśle złożonych, wysokich standardów.  Od stołu do do kuchni, od piekarnika do zmywarki, zamrażarki i kuchenki mikrofalowej Sarah’s Garden jest kolekcją nadającą się na każdą okazję i idealnym pomysłem na dzisiejszy styl życia.

Sarah’s Garden , piękna kolekcjonerska kolekcja dla domu, doskonale znana z powodu pięknych, ręcznie malowanych wzorów z owoców i kwiatów na wspaniałej kremowej ceramice, stała się jedną z najlepiej sprzedających się wzorów porcelany stołowej na świecie. Aby sprostać powszechnym potrzebom,  Sarah’s Garden systematycznie się powiększa poprzez dodawanie nowych elementów.

 

Od roku, w którym została wylansowana (2000r.) , Sarah’s Garden ( kolekcja, która została nazwana imieniem żony Josiah’a Wedgwood’a – Sary)  wniosła prawdziwą istotę tradycyjnej anielskiej kuchni i ogrodu i stała się  wzorem cieszących się największym powodzeniem w historii Wedgwood’a. W tak krótkim czasie Sarah’s Garden stała się najbardziej poszukiwaną  kolekcją porcelany stołowej na świecie.

 

Łącząc mądrze równowagę pomiędzy tradycją i współczesnością, Sarah’s Garden dostarcza niezliczoną ilość pomysłów na prezenty i dowodzi jej szczególnej popularności w dziedzinie dawania prezentów na wszystkie okazje  - ktokolwiek to jest, ponieważ ogromny zakres (rozpiętość) S.G. zapewnia, że zawsze znajdzie się coś, aby zaspokoić czyjś gust – choć wielu kupujących uważa te rzeczy za zbyt piękne, aby je komuś oddać.    

 

Materiał : porcelit 

 

zmkontakt z żywnością