QUALITY ONE Rondel z pokrywką 24 CM, 4,8 L NOWOŚĆ !

07/7624/6380
Producent: WMF
Dostępność:
wysyłamy po sprawdzeniu dostępności
Cena netto: 416,26 zł 512,00 zł

WYSYŁKA OD DNIA 31 SIERPNIA 2011 


QUALITY ONE

 COOL  TTZMY

Quality One, oferta nowoczesnej serii garnków WMF, gdzie zastosowano najnowszą technologię nienagrzewających się uchwytów Cool+.

Technologia Cool+ za sprawą czerwonych, silikonowych pierścieni izolujących zapobiega przenoszeniu gorąca z powierzchni garnka na uchwyty.

Technologia Cool+ znacznie przewyższa wymagania określone standardowymi normami DIN EN 12983-1.

Ze względu na innowacyjność pomysłu firma WMF rozpoczęła procedurę opatentowania tej niezwykłej, pierwszej w świecie technologii.

Cool+ to zalety najwyższej jakości garnków WMF

Cool+ to  unikatowy poziom bezpieczeństwa na skalę światową

Cool+  tylko w WMF  i tylko Made in Germany

COOL

Innowacyjna funkcjonalność, dobrze znane, klasyczne wzornictwo, najwyższej jakości perfekcyjne wykonanie „Made in Germany”, doskonale znany wysokiej jakości polerowany Cromargan® (stal nierdzewna 18/10), świetne wykończenie, a przede wszystkim  zastosowanie innowacyjnych silikonowych pierścieni izolujących, dzięki zastosowaniu których uchwyty podczas gotowania nie nagrzewają się. To właśnie jest Quality One – seria garnków firmy WMF stworzona z myślą o osobach, które czerpią radość z gotowania. To sprawdzona jakość firmy WMF, zatem nie oszczędzaj na jakości!

  
Czerwone silikonowe pierścienie izolujące, stanowiące element uchwytów, to nie tylko ozdoba i akcent kolorystyczny. Silikon to bardzo popularny materiał o licznych zaletach: można go myć w zmywarce i jest odporny na wysoką temperaturę podczas gotowania. W tym wypadku zabezpiecza on uchwyty przed nagrzewaniem.
Garnki Quality One mają wszystkie zalety innych garnków WMF – nie nagrzewające uchwyty,  dno TransTherm®, dzięki czemu mogą być używane na wszystkich typach kuchenek i płyt, łącznie z indukcyjnymi. Garnki można dobrać do własnego stylu gotowania, ponieważ w serii jest wiele modeli garnków i rondelków o różnych średnicach i wysokościach. Szklana pokrywka jest ponadto wyposażona w trzy otwory odpowietrzające.