MIKADO Poszewka 40x40 cm

LP2715/001/43
Producent: Signoria
Dostępność:
Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
Cena netto: 146,34 zł 180,00 zł

MIKADO

Jest to pościel włoskiej firmy SIGNORIA DI FIRENZE, wykonana w 100% ze wspaniałej jakości egipskiej bawełny.

Kolekcja ma nazwę  MIKADO.

Zainspirowana minimalistycznym trendem japońskim, Signoria oferuje kolekcję, gdzie kontrastujące ze sobą kolorystycznie pasy zdają się być zaangażowane w rozgrywającą się rundę gry, która przydała swoje imię tej cudnej kolekcji.

Nowoczesne i proste wzornictwo, które aż zdaje się uderzać silnie wizualnie, doskonale komponuje się z tymi wszystkimi przestrzeniami, które uosabiają czyste, współczesne formy.

Przepiękna, dynamiczna i odważna kolorystyczne ; kolory espresso i marynarski błękit oraz czerń i srebrzystoszarość fantastycznie ożywiają wnętrze.

               Monetti  jest wyłącznym przedstawicielem włoskiej firmy Signoria di Firenze na Polskę.

 

                      SIGNORIA reprezentuje tzw. najwyższą półkę w dziedzinie bielizny stołowej i pościelowej.  Jej  kolekcje są tak ekskluzywne i znakomite , że mogą stać się ozdobą nawet bardzo eleganckich willi, wspaniale dopełniają wnętrza, podkreślają ich klimat i tworzą harmonię.  Nawet bogactwo, zmysłowość i pełne przepychu wzornictwo rodem z hinduskiego Kaszmiru tchnie spokojną elegancją.  Wykonana z najlepszej jakości bawełny egipskiej pościel, jest synonimem jakości, elegancji i piękna. Pościele i obrusy są znakomicie  wykonane i starannie, wręcz perfekcyjnie  wykończone.                 

                    Odpowiednio dobrane i wyeksponowane będą znakomitą ozdobą  każdej pięknej sypialni i salonu, podkreślając ich indywidualny charakter i temperament jej mieszkańców. 

                     Kolekcje tej firmy szczególnie często umieszczane sa na listach prezentów ślubnych , układanych w salonach  Monetti  

Wkrótce nowe kolekcje w naszych sklepach.