Kołdra naturalny jedwab PARADIES - SEIDE SATIN

155x200/SEIDE/LETNIA
Producent: Paradies
Dostępność:
Wysyłamy w ciągu 3-5 dni
  • ROZMIAR
Cena netto: 568,29 zł 699,00 zł

Luksusowa kołdra letnio-jesienna o doskonałych parametrach użytkowych oraz najwyższym stopniu lekkości i przytulności.

2


Cechą główną kołdry jest najwyższej jakości lekkie i puszyste wypełnienie z oryginalnego, świeżego jedwabiu naturalnego (100%) pochodzącego z selektywnie dobranych upraw dbających o najwyższe parametry surowca. Jedwab jest obrabiany w zakładzie produkcyjnym Paradies według specjalnej procedury w celu nadania mu odpowiedniej puszystości i sprężystości, której w naturalnej postaci nie posiada.

Luksusowe wypełnienie zostało opatrzone równie ekskluzywnym pokryciem wykonanym z satyny w naturalnym kolorze bawełny (odcień pośredni miedzy bielą a ecri). Tkanina posiada dodatkowo wykończenie „Aloe Vera”, polegające na poddaniu jej działaniu wyciągu z aloesu, które nadaje delikatny i przyjemny „chwyt” tkaninie oraz pozytywne dla skory właściwości.

Od konkurencji odróżnia nas produkcja zlokalizowana w Niemczech, prowadzona według sprawdzonych, najwyższych standardów niemieckich oraz dobór materiałów tylko najwyższej jakości.

Higiena: Tylko czyszczenie chemiczne, wietrzyć na wolnym powietrzu, nie wystawiać na bezpośrednie działanie silnych promieni słonecznych

Specyfikacja:

  • Tkanina: 100% bawełna
  • Wykończenie: Aloe Vera
  • Kolor: biel naturalna (ecri)
  • Wypełnienie: 100% jedwab
  • Waga wypełnienia: 220 g/m2


Paradies opracowała system cieplny swoich kołder. Pozwala on dobrać kołdrę odpowiednio do pory roku, stopnia ogrzania pomieszczenia oraz indywidualnych preferencji, tak by zachować optymalny komfort cieplny podczas snu. Poszczególne stopnie ciepła kołdry oznaczone są małymi serduszkami- im więcej serduszek, tym cieplejsza jest dana kołdra.


oznaczenia