Kimono RAFFAELLO V.1

8163
Producent: Bassetti
Dostępność:
Produkt na zamówienie ! - realizacja 21-31 dni
  • ROZMIAR
Cena netto: 324,39 zł 399,00 zł

Kimono  Bassetti wykonane jest z czystej  satyny bawełnianej. Elegancki i wyrafinowany krój oraz wykonanie, gwarantuje przyjemne chwile relaksu w domu .

Kolekcja Bassetti Granfoulard Wiosna / Lato 2018inspirowana ciepłym i odurzającym klimatem typowo włoskiego lata, charakteryzującego sięintensywnymi, jaskrawymi kolorami.

Bohaterem kolekcji jest niezwykła lokalizacja, jedna z najbardziej imponujących wysp na Morzu Śródziemnym: Pantelleria. Fascynujące i tajemnicze miejsce, prawdziwy raj botaniczny. Atmosfera ciepła i słoneczna, gdzie bardzo zielona, bujna przyroda łączy się w doskonałej harmonii z lawowymi skałami ukształtowanymi przez wiatr, otoczonymi pięknym, błękitnym morzem.

Unikalny, niepowtarzalny urok tej przyrody łączy się w doskonałej harmonii z "dammusi", charakterystycznymi dla tej wyspy kamiennymi domami. Ta unikalna architektura, która powstała w czasach dominacji arabskiej na wyspie, pozostająca w harmonii z otaczającą naturą, stanowiła inspirację dla najnowszej kolekcji Granfoulard .
Natura jest obecna wszędzie - w różnych dekoracyjnych interpretacjach - we wszystkich projektach. Liście tropikalne, botaniczne motywy kwiatowe o orientalnej inspiracji, szlachetne kolory haftu i paisleyowe (perskie oko) dekory świadczą o magii bujnej,  kwitnącej przyrody, która staje się motywem przewodnim tej kolekcji. Stylistyczna kreacja historii nowej kolekcji Granfoulard wynika ze zmiany czterech różnych momentów w ciągu dnia, podczas których kolory wyspy zmieniają się w zależności od światła. Podkreślają, każdą porę dnia, ze swoją chromatyczną osobliwością, różne odcienie nieba, a tym samym dają życie zróżnicowanej palecie kolorów.

Wszystkie produkty Bassetti wykonane z  100% bawełny, barwione unikalną technologią  Grandfoulard  Bassetti  Indanthren  zapewniającą  wysoka odporność  kolorów na światło i wielokrotne pranie. Max temperatura prania 60 C .

Firmę Zucchi-Bassetti Group cechuje nadzwyczajna kreatywność, stała ewolucja i rozwój, innowacyjność, rozwój wyobraźni twórczej. Jest ona synonimem nowoczesnej technologii i wysokiej jakości. Firma wychodzi naprzeciw pracującym  kobietom, które nie  chcą zrezygnować z przyjemności otaczania się pięknem, świetnym gustem i znakomitą jakością. Wyroby tej firmy nie tylko wyglądają pięknie, ale pozwalają także przekształcić dom w  miłe i przytulne gniazdko, sprawiają, że w ich przypadku „made In Italy” jest synonimem elegancji i jakości.