FONG v2 Kimono

99238
Producent: Bassetti
Dostępność:
Produkt na zamówienie ! - realizacja 21-31 dni
  • Rozmiar
Cena netto: 198,37 zł 244,00 zł


Kimono  Bassetti wykonane jest z czystej  satyny bawełnianej. Elegancki i wyrafinowany krój oraz wykonanie, gwarantuje przyjemne chwile relaksu w domu .

 Pióra ptaków Fong  to olśniewający wzór powtarzających  się symboli sztuki chińskiej, wyrażających  wolę  szczęścia i dobrobytu, sukcesu i długowieczności.

Wzór kwiatowy to pięć płatków reprezentuje piękno umocowane na  długich gałązkach,  przywołujący  wspomnienie wiosny. Połączenie tych elementów przyciąga wzrok , pozwala  docenić  delikatność wzoru  wzbogaconego o efektowny haft.

Wszystkie produkty Bassetti wykonane z  100% bawełny, barwione unikalną technologią  Grandfoulard  Bassetti  Indanthren  zapewniającą  wysoka odporność  kolorów na światło i wielokrotne pranie. Max temperatura prania 60 C .

 

Firmę Zucchi-Bassetti Group cechuje nadzwyczajna kreatywność, stała ewolucja i rozwój, innowacyjność, rozwój wyobraźni twórczej. Jest ona synonimem nowoczesnej technologii i wysokiej jakości. Firma wychodzi naprzeciw pracującym  kobietom, które nie  chcą zrezygnować z przyjemności otaczania się pięknem, świetnym gustem i znakomitą jakością. Wyroby tej firmy nie tylko wyglądają pięknie, ale pozwalają także przekształcić dom w  miłe i przytulne gniazdko, sprawiają, że w ich przypadku „made In Italy” jest synonimem elegancji i jakości.