Komplet pościeli FRANZ.LILIE CHAMP ( kolor: szampan )

2900/030
Manufacturer: HEFEL
Availability:
wysyłamy po sprawdzeniu dostępności
Net Price: 1,946.34 zł 2,394.00 zł

HEFEL CLASSIC BEDLINEN

Klasyczna bielizna pościelowa wykonana z włókna TENCEL z eleganckiej linii HEFEL CLASSIC jest wyrazem ponadczasowej elegancji, synonimem czystości i luksusu. Pościel jest ucztą dla oczu, zmysłowym doświadczeniem dla skóry i dobrodziejstwem dla ciała. Piękne i niepowtarzalne wzory takie jak Rose, Meander, Margerite, Karo Gross współgrają z wyjątkowo delikatną tkaniną TENCEL ®, tworząc produkt najwyższej jakości oraz równocześnie zaspokajając indywidualne oczekiwania każdego klienta.

 nowość

PURE LUXURY HEFEL COLLECTION

Modne wzornictwo TENCEL ® Bed Linen Collection 2015 jest połączeniem modnej oraz wysokiej jakości tkaniną z innowacją druku cyfrowego. Elegancki a zarazem finezyjny design dostępny w przeróżnych, uroczych kolorach, przekształci Twoją sypialnie w stylową oazę relaksu. Proces produkcji pościeli HEFEL poprzez użycie energooszczędnego druku cyfrowego, w przeciwieństwie do konwencjonalnych metod, znacznie minimalizuje zużycie wody. Zrównoważona korelacja kolorów, jedwabiście miękka jakość czystego, naturalnego włókna TENCEL ®  jest rozkoszą nawet dla najbardziej wymagających koneserów dobrego gustu.

Klasyczna bielizna pościelowa wykonana z włókna TENCEL z eleganckiej linii HEFEL CLASSIC jest wyrazem ponadczasowej elegancji, synonimem czystości i luksusu. Pościel jest ucztą dla oczu, zmysłowym doświadczeniem dla skóry i dobrodziejstwem dla ciała. Piękne i niepowtarzalne wzory takie jak Rose, Meander, Margerite, Karo Gross współgrają z wyjątkowo delikatną tkaniną TENCEL ®, tworząc produkt najwyższej jakości oraz równocześnie zaspokajając indywidualne oczekiwania każdego klienta.Materiał :

TENCEL ® to włókno celulozowe nowej generacji zbudowane z nanowłókien naturalnych o znakomitych właściwościach do zastosowania tam gdzie mamy do czynienia z podwyższoną temperaturą otoczenia lub z wysoką wilgotnością powietrza. TENCEL ® bardzo szybko wchłania nadmiar wilgoci z ciała i natychmiast uwalnia ją do atmosfery. Bazę stanowi surowiec naturalny, pozyskiwany z drewna i jest w 100 % biodegradowalny.

Tkanina TENCEL ® jest dobrodziejstwem  dla szczególnie wrażliwej skóry. Kombinacja gładkiej powierzchni włókna i doskonałego wchłaniania wilgoci umożliwia naszej skórze oddychanie i zdrowy wygląd. W zakresie higieny i rozwoju bakterii włókno TENCEL ® o fundamentalnie naturalnych własnościach oferuje nowe perspektywy, w pełni zapobiegając rozwojowi bakterii.

 TENCEL® w naturalny sposób łączy wiele zalet innych włókien: włókno TENCEL® jest delikatne jak jedwab, mocne jak poliester, chłodne jak len, ciepłe jak wełna i bardziej chłonne od bawełny.

 Konserwacja: pranie w temperaturze max. 60°CW zestawie:
1.Poszwa 200x200 cm
2.2x poszewka na poduszki 50x80 cm
3.2x poszewka na jasiek 40x40 cm

bestseller  prezent