Kategorie

Filiżanka espresso z podstawką oraz łyżeczką BARISTA 60ML

06/8620/6040
Producent: WMF
Dostępność:
wysyłamy po sprawdzeniu dostępności
Cena netto: 56,10 zł 61,00 zł69,00 zł

       Nowa kolekcja naczyń do wszelkiego rodzaju kawy z ekspresu niemieckiej firmy WMF : espresso, cappucino, Cafe au lait, cafe creme, latte Macchiato wraz z pasującymi do nich mlecznikiem i cukiernicą. Materiał : świetnej jakości porcelana i stal nierdzewna oraz szkło.

Designerki : Katja Falkenburger i Bettina Haller.

 

Porcelanowa podstawka z wyprofilowanym po środku elementem ustalającym, to niewątpliwie bardzo przemyślane i praktyczne rozwiązanie zabezpieczające przed niepożądanym przesuwaniem filiżanki. Patent zastosowany również w innych produktach WMF.   Usytuowanie i wyeksponowanie logo WMF centralnie na elemencie ustalającym położenie filiżanki, to przemyślany zabieg designerski. Odpowiednio wyprofilowany kształt w centrum podstawki oraz wgłębienie na spodzie filiżanki zapewnia jej stabilność. Podobnie jak w przypadku kieliszków do wina, w których liczy się precyzja wykonania, również filiżanki WMF dopracowane są w niemal najdrobniejszych detalach.


Trzy cechy filiżanek Barista:

1. Wymiar 
Kawa musi rozwijać swoją indywidualność i potrzebuje przestrzeni, dlatego WMF Barista oferuje odpowiednie filiżanki do każdego rodzaju kawy.
2. Grubość materiału 
Grube ścianki –  2.8 mm  i grubość  podstawy – zawsze 8.5 mm  zapewniają długotrwałe utrzymanie ciepła, tak abyś mógł na dłużej cieszyć się aromatem espresso. 

3. Kształt
Kształt tulipana to cecha projektu, która zapewnia zawsze równomierny wygląd kawy .

zw