WMF Zestaw sztućców deserowych JETTE Cromargan protect®

12/7406/6347/7405
Producent: WMF
Dostępność:
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Cena netto: 593,50 zł 1 050,00 zł730,00 zł

Komplet sztućców Jette to niezwykle ekskluzywny projekt niemieckiej projektantki. Sztućce poza klasycznym kształtem charakteryzują się trzonkami w kształcie oszlifowanych kamieni szlachetnych. Sztućce w całości zostały wykonane ze stali nierdzewnej Cromargan® dzięki czemu ich efektowne zakończenie przepięknie błyszczy się.Długość noża w mm 213
Długość widelczyka w mm 188
Materiał: Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan protect®

WMF JETTE   Cromargan Protect

 

 

 

Moda, biżuteria albo perfumy, zaprojektowane przez Jette Joop wyznaczają nowe, estetyczne standardy. Podobnie jest ze sztućcami JETTE,  które zaprojektowała  dla WMF

 

Sztućce JETTE łączą w sobie solidną prezencje, połyskującą elegancję i iskrzący się  wdzięk. Nowatorska zabawa formą pozwoliła Jette Joop stworzyć nowoczesne sztućce o wyszukanym kształcie. Skośnie rzeźbienie i dwuwymiarowa podstawa powodują, że wzór JETTE wygląda nowatorsko i interesująco z każdej perspektywy.  Materiał - wypolerowana, jak lustro stal nierdzewna Cromargan®: 18/10 przydaje splendoru i świetności wykończeniu trzonków , które do złudzenia przypominają oszlifowane kamienie szlachetne.  Podkreśla to zamysł tej kolekcji sztućców, które robią wielkie wejście na uroczystych okazjach i przydają olśniewającego blichtru  codziennej rutynie. Idealne wyważenie sztućców JETTE  to fakt niezaprzeczalny.

Noże z wbudowanym ostrzem, mocny, trwały materiał, bogate i efektowne wykończenie oraz idealnie zaokrąglone krawędzie sprawiają, że JETTE zaspokajają najwyższe wymagania , także pod względem wykończenia. Sztućce te można oczywiście myć w zmywarce.

Oprócz sztućców stołowych i do ryby, w kolekcji JETTE występują również wszystkie sztućce tzw. „środka stołu” takie, jak : sztućce do sałaty, łopatka do tortu, łyżka wazowa oraz sztućce o specjalnym przeznaczeniu takie, jak : nóż do masła albo nóż do sera, łyżeczki do mokki albo łyżka do cukru.

Sztućce JETTE firmy  WMF –  to sztućce, które w sposób widoczny uświetniają zastawę stołową.

Sztućce te w wersji Cromargan Protect są sto pięćdziesiąt razy bardziej odporne na zadrapania i zarysowania.