Filiżanka do herbaty Nature - Wedgwood

08872/NATUR
Producent: Wedgwood
Dostępność:
Dostępny w dużych ilościach
Cena netto: 78,86 zł 108,00 zł97,00 zł

                 Cena filiżanki bez podstawki 

Podstawkę do filiżanki kupisz TUTAJ

                  W tej kolekcji, w której czuje się prawdziwy sens historii, Wedgwood powraca do podstaw natury. Wytłoczony na porcelanie wzór z subtelnym, delikatnym białym wykończeniem zainspirowany został przez splątane skamieniałości pochodzące z  prywatnej archiwalnej kolekcji Josiaha Wedgwood’a.

                  Jeśli chodzi o prawdziwość (czystość, nieskazitelność)  białej porcelany, Nature w genialny  sposób łączy subtelnie lekko opływający wytłaczany  wzór z łagodnie łukami i zaokrąglonymi formami właściwymi 21-szemu stuleciu. W rezultacie została stworzona ponadczasowa kolekcja , która stanowi hołd dla  wpływów dziedzictwa Wedgwooda.

                   Naturalna wszechstronność elementów kolekcji oferuje eleganckie formy z wytłoczonymi uwypukleniami ,włączając użytkowe wielofunkcyjne wazy z przykrywkami w komplecie z łyżkami wazowymi, perfekcyjne zarówno dla deserów owocowych, kompotów jak i smakowitych sosów.  Znakomitym uzupełnieniem obiadowym są wysmukłe naczynia do octu i oleju.

                   Kolekcja Nature jest także absolutnie  przyjazna dla konsumenta , ponieważ pozwala na bezpieczne używanie jej w kuchni mikrofalowej oraz mycie w zmywarce. 

zmywarka